Kaleguard Defence Uygulanan Yüzey Nedir?

Fonksiyonel ürünlerle mekanları yaşatan, eşsiz seramik koleksiyonlarıyla ilham veren yapılarda yer alan Kalebodur ürünleri, Kaleguard Defence ile size ve sevdiklerinize sağlıklı bir hayat sunuyor. Nano Gümüş İyonların yer aldığı Kaleguard Defence mat yüzeyli seramikler, Covid-19 dahil birçok zararlı virüs ve bakteriyi yok ederek; gözle görülmeyen tehlikelere karşı güvende olmanızı sağlıyor

Yüzeylerin Hijyen Karnesi

Yüzeylerdeki virüs, bakteri ve mikropların insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirebilmek, günümüzde uzmanların üzerinde en çok çalıştığı konulardan biri. Gözle görünmeyen bu mikroorganizmaların yüzeylerde uzun süre yaşama, çoğalarak kolonileşme, sürtündüğü yerlere bulaşarak çoğalması, insan sağlığını tehdit eden özelliklerini arttırıyor. Güvende kalmak isteyen kullanıcıların kimyasal temizlik malzemeleriyle yaptıkları uygulamalar ise, hem insan derisi üzerinde kalıcı hasarlara, ciğerlerde yanmalara sebep olurken, hem de yüzeylerin üzerindeki renk, kayganlık, dayanıklılık gibi özelliklerini zaman içinde bozuyor. 

Kaleguard Defence ile Dokunmaktan Korkmayın!

Üstün kalitesiyle yıllardır sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları tasarlayan Kalebodur, bakteriler ve özellikle Covid-19 gibi zararlı virüsler üzerindeki etkinliği klinik testlerle onaylanmış yeni bir teknoloji geliştirdi. Yeni çağın hijyen teknolojisine sahip Nano Gümüş İyonların yer aldığı Kaleguard Defence uygulamalı mat yüzeyli seramikler, gözle görünmeyen tehlikeli mikroorganizmaların çoğalmalarını engelliyor, gelişimlerini durduruyor ve uzun süreli hijyen sağlıyor. Natech laboratuvarlarında geliştirilen Kaleguard Defence uygulamalı yüzeyler, bakteri, virüs ve mikropların tutunmasına, yerleşmesine veya üremesine izin vermiyor.